Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Діти, які обрали спорт

Дата розміщення новини: 2018-05-05

А допомагають юним спортсменам ставати здоровими, сильними та спритними їх батьки – працівники Держаудитслужби

Діти – наше майбутнє. І яким воно буде, тобто якими ми виростимо своїх дітей, залежить від нас – дорослих. Звісно, кожен прагне посіяти в дитині щонайліпші зерна, щоб потім вони дали гарні плоди, якими можна буде пишатися. Окрім прищеплення дитині таких загальнолюдських чеснот як совість, вихованість, честь, інтелект, культура, неабиякої уваги батьки надають і фізичному розвитку своїх чад. Адже в наш час шаленого темпу життя, віртуальної комп’ютерної реальності, до полону якої часто потрапляють діти, фізкультура і спорт – це не просто модні захоплення, це стає вже життєвою необхідністю. Розуміючи це, батьки записують своїх дітей до спортивних секцій та клубів. Ще зовсім маленьких – п’яти-, а то й трирічних малят – мама чи тато відводить до тренера. Перші тренування, перші невпевнені рухи, перші м’ячі, кімоно, ключки, ковзани… Але через рік-другий дивись – і вже син на п’єдесталі пошани, а донька тримає переможний кубок. Є чим пишатися!

Як і всі турботливі батьки, працівники Державної аудиторської служби України також намагаються виховувати своїх дітей здоровими, сильними та спритними. І після роботи поспішають відвести своїх чад на плавання, футбол, карате, гімнастику, боротьбу, біг тощо. А потім на змаганнях пристрасно уболівають за свої спортсменів та спортсменок. Звісно, ми не зможемо розповісти про всіх спортивних діток співробітників Служби, але про деяких з них, хто вже досяг певних результатів у своєму виді спорту, розкажемо.

Аліна Крупка, 10 років – фігурне катання.

Мама Аліни – начальник відділу державного фінансового аудиту в галузі освіти Департаменту контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Держаудитслужби Юлія Прохорова чотири роки тому відвела маленьку доньку до секції фігурного катання. І нині Аліна вже є призером обласних змагань – займала друге та третє місця, також стала бронзовим призером столичної першості. Юна фігуристка дуже старанно ставиться до тренувань, зараз готується до нових стартів, а в майбутньому мріє взяти участь в Олімпійських іграх.

Брати Тарасюки – Богдан 18-ти років та Данило 10-ти років – обидва займаються рукопашним боєм.

Тато – Андрій Тарасюк, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області.

Богдан є студентом юридичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Хлопець з 2008 року займається у Волинському обласному спортивному клубі «Магістр». Він – багаторазовий призер чемпіонатів України з рукопашного та універсального бою, учасник (4-те місце) Чемпіонату світу з військового багатоборства, переможець міжнародного турніру зі змішаних єдиноборств, призер чемпіонату Європи з козацького двобою.

Його брат Данило, котрий навчається у 5-му класі НВК № 9 міста Луцька вже третій рік займається у тому ж спортклубі «Магістр». Юний спортсмен двічі приймав участь у змаганнях регіонального рівня – у Луцьку та Ківерцях, де займав призові місця.

Тренує обох братів Дмитро Ігорович Грисюк, майстер спорту України, володар першого дану.

Софія Тараненко, 11 років – карате.

Мама – головний державний аудитор Управління контролю за станом внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту Держаудитслужби.

Софійка вже п’ятий рік займається в одному з найбільших клубів карате в Україні – “Shogun”. Її тренер –Сергій Орестович Червінський. Дівчинка вже має зелений пояс, є переможцем та призером багатьох міжнародних змагань, які проходили в Україні та за кордоном. Улітку 2017 року Софія зайняла п’яте місце на Молодіжному кубку світу, що проходив у місті Умаг (Хорватія). Виступає юна спортсменка у двох категоріях: ката (демонстрація принципів бою) та куміте (спаринги).

Сергій Сопчинський 14-ти років та його сестричка Вікторія 9-ти років.

Мама – головний спеціаліст-бухгалтер Фінансового управління Держаудитслужби.

Сергій займається спортивним орієнтуванням, туризмом, робототехнікою та грою на гітарі. Він є неодноразовим переможцем командних змагань зі спортивного орієнтування. У складі команди ліцею "Голосіївський" № 241 переміг на змаганнях в особовому заліку. Спортивним орієнтування Сергій займається вже сім років.

Стільки ж часу він є членом туристичної секції, підкоривши всі найвищі вершини-двохтисячники Карпат – як у зимовий, так і в літній період та вивчивши майже кожну стежину карпатських гір. Доводилося Сергію сплавлятися Дністром та Тисою в командних змаганнях з рафтингу. Також юний спортсмен-дослідник розвідав усі найбільші печерні лабіринти та тунелі України, беручи участь у спелеологічних походах туристичної команди. Сергій подорожував до усіх найбільших водоспадів України, здолав найвищі вершини засніженого Буковелю.

Його сестричка Віка вже чотири роки займається у народному ансамблі хореографічних мініатюр "Троїцький". Разом з цим колективом вона брала участь у багатьох хореографічних конкурсах всеукраїнського і міжнародного масштабу, завойовувала призові місця і ставала лауреатом багатьох фестивалів з танцювального мистецтва. 2018 року разом з іншими вихованцями захистила звання «Народний» для свого колективу.

Окрім вокального мистецтва Вікторія два роки займається грою на фортепіано.

Брати Фесан – Роман 9-ти років та Богдан 11-ти років – займаються дзюдо.

Мама – головний бухгалтер Об’єднаної профспілкової організації працівників органів ДАСУ.

Брати вже чотири роки займаються дзюдо/самбо у спортивному клубі «Тріумф». Першим тренером у хлопців була Ганна Нескоромнюк, яка й прищепила їм любов до спорту. Зараз юних спортсменів навчає тренер Юлія Мішкой, яка має звання «Найкращий дитячий тренер». Хлопці не уявляють свого життя без дзюдо. Роман мріє стати олімпійським чемпіоном, а батьки йому дуже в цьому допомагають – уже на сьогодні він є чемпіоном багатьох всеукраїнських змагань. Зокрема хлопець став чемпіоном першостей у Ризі, Варшаві та Ізраїлі. Має спортивні досягнення і брат Богдан – друге місце на змаганнях у Ризі та перше місце на першості у Варшаві.

Віталій Цвид

P.S. Редакція журналу «Фінансовий контроль» дякує Об’єднану профспілкову організацію працівників органів ДАСУ за інформаційну підтримку!