Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Головне управління Держгеокадастру у Харківській області зайво сплатило 880 тис. грн за послуги з інвентаризації земель та земельних ділянок

Дата розміщення новини: 2017-02-01

Фахівці апарату Північно-східного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму понад 1,1 млн грн під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Зокрема, Головне управління зайво сплатило 880 тис. грн Харківській регіональній філії Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру", посадові особи якої внесли до актів приймання-передачі робіт з інвентаризації земель та земельних ділянок послуги та роботи, виконання яких фактично не підтверджено.

Також виявлено, що Головне управління зайво компенсувало вартість комунальних та експлуатаційних витрат на утримання майна, яке перебуває у суборенді, на загальну суму 177 тис. грн.

Завдяки заходам, які вжили фахівці офісу, більшість із виявлених порушень вже усунута.

Про результати ревізії поінформовано Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, а її матеріали передано до Управління Служби безпеки України в Харківській області.

 Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби