Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

В Новий рік увійшли з перемогою!

Дата розміщення новини: 2018-02-01

Команда Державної аудиторської служби України виборола перше місце XХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших органів виконавчої влади

 

У Спартакіаді, що тривала з 16 вересня до 5 грудня 2017 року, спортсмени з міністерств, державних служб, комітетів та інших органів виконавчої влади змагалися з 13-и видів спорту: легка атлетика, пейнтбол, легкоатлетичний крос, риболовний спорт, шахи, міні-гольф, городковий спорт, футзал, волейбол, боулінг, настільний теніс, більярдний «Пул».

У загальнокомандному заліку учасники були поділені на три групи: група Акоманди силових структур, група Вкоманди міністерств і група Скоманди державних служб, агентств, інспекцій, комітетів та інших центральних органів виконавчої влади.

Перемогу серед команд групи А, тобто серед силовиків, здобула збірна команда Служби безпеки України. На другому місці – збірна Міністерства оборони України. Третій щабель п’єдесталу пошани дістався Міністерству внутрішніх справ України.

Серед команд міністерств у групі В перемогла команда Міністерства фінансів України. «Бронзу» здобули спортсмени Міністерства освіти і науки України, срібні медалі вручили представникам Міністерства молоді та спорту України.

У групі С серед команд державних служб, агентств, інспекцій, комітетів та інших центральних органів виконавчої влади «золото» впевнено завоювали спортсмени з Державної аудиторської служби України. Друге місце посіли представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а срібні медалі виборола команда Державної казначейської служби України.

Нагородження переможців ХХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших органів центральних органів виконавчої влади відбулося 14 грудня в Міністерстві молоді та спорту України. Медалі кращим спортсменам вручали заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович (на фото).

Цього року у Спартакіаді взяли участь представники 39 міністерств і відомств нашої держави, – вітаючи спортсменів, зазначив пан Войтович. – Це обнадійлива цифра, яка свідчить про те, що з року в рік кількість учасників змагань зростає, як і загалом стає все більше любителів фізкультури серед працівників міністерств та відомств. Наше свято спорту вкотре довело: українцісильна і спортивна нація.

ХХ Спартакіада продемонструвала, що працівники Держаудитслужби можуть вправно оперувати не лише цифрами та фінансовими формулами, але йм’ячем та тенісною ракеткою, досягаючиь успіху не лише в аудиті, а й у спорті: з чим ми і вітаємо команду Державної аудиторської служби України!