Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Не забудемо про ваші добрі серця!

Дата розміщення новини: 2018-02-01

Майже девять років я працював у трудовому колективі Служби у Рівненській області. Так склалося, що 2014 року я звільнився з роботи через серйозниі проблеми здоровя у молодших дітей (зараз синам – три та шість років) і нагальну проблему сплачувати їх обстеження та довготривале лікування. За висновками лікарів – щоб жити, синам потрібна трансплантація кісткового мозку.

Цього разу питання життя дітей постало на весь зріст – у лікарні «Охматдит» погодилися врятувати дітей і виконати пересадку стовбурових клітин кожному із синів, а донор – моя старша 10-річна донька. Всі ресурси родини, матеріальна допомога друзів та співчуваючих людей – це була лише частка суми, необхідної для оплати одужання дітей. Саме тому я звернувся до своїх колег, до профспілкової організації за допомогою.

Я і моя родина щиро вдячні моїм колегам з усіх територіальних органів Держаудитслужби, які відгукнулися на мою біду. Особлива подяка голові Об’єднаної профспілкової організації Л.І. Вознюк, головам профкомів первинних профспілкових організацій в обласних управліннях офісів Служби, всім небайдужим людям, котрі зрозуміли і взяли участь у врятуванні життя дітей.

Вітаю всіх з Новим роком і бажаю ніколи у житті не стикатись з бідою та труднощами. Прошу надрукувати мій лист у журналі «Фінансовий контроль» – щоб усі, хто брав участь у зборі коштів для лікування дітей, почули нашу подяку і знали, що ми не забудемо про ваші добрі серця та виявлену солідарність до колеги.

Андрій Блищик

На фото: родина А. Блищика у повному складі