Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

На Одещині Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління морських шляхів не стягнуло з боржників майже 10 млн грн

Дата розміщення новини: 2016-12-27

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на сумумайже 10 млн грн під час планової ревізії на державному підприємстві «Чорноморсько-Азовське виробничо-експлуатаційне управління морських шляхів». Перевірялася його фінансово-господарська діяльність за період з 01.01.2013 по 31.12.2015.

Зокрема, підприємство недоотримало доходів на суму майже 9,7 млн грн, бо його посадові особи не провели у межах терміну позовної давності претензійно-позовної роботи щодо примусового стягнення коштів із боржників.

Окрім того, бухгалтерська служба підприємства з порушенням виплатила деяким працівникам зарплату та переказала єдиний соціальний внесок, що призвело до зайвого витрачання 51 тис. грн.

Водночас протягом 2013 року підприємство не переказало до державного бюджету 108 тис. грн, отриманих від надання в оренду приміщення.

Матеріали ревізії передано до правоохоронного органу.