Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Як зустріти Новий 2018 рік, щоб удача та гроші Вас не оминули

Дата розміщення новини: 2018-01-03

Символ 2018 року – Жовта Земляна Собака. За астрономічною традицією він отримав назву одного з 12 тварин китайського гороскопу, відповідає класичним характеристикам домінуючої стихії з притаманними їй кольором та енергетикою.
Як символ року впливає на характер?  Знак відповідає за народження чесних людей, які вміють зберігати вірність мрії. Аспекти земної стихії яскраво виражені у Козерогів, Тельців, Дів. Вони неквапливі, практичні, досягають успіху за рахунок упертості, цілеспрямованості. Приземленість, внутрішня зосередженість, уміння виділяти важливе допомагають реалізовувати бізнес-проекти, створювати міцні зв’язки на роботі та в сім’ї. 
Позитивні якості знака: загострене почуття справедливості, бажання допомогти, вірність, проникливість. Сильний дух, мужність, уміння відстояти особисті інтереси допоможуть подолати бар’єри на шляху до мети в новому році.
Негативні риси: неврівноваженість, агресія, дратівливість, невгамовне красномовство, марнославство.

Новорічна поведінка: рекомендації астрологів
При зустрічі Нового 2018 року слід дотримуватися наступних рекомендацій: 
- Зустрічайте Новий рік у великій та галасливій компанії. Собака не любить самотності, тому не сумуйте самі вдома новорічної ночі. Влаштовуйте веселі вечірки з друзями або вирушайте до когось гостювати.
- Чудовим рішенням стане святкування в колі близьких і рідних людей. Пес обожнює бути поряд з людьми, які дорогі його серцю.
- Новорічної ночі веселіться від усього серця. Влаштуватися зручніше біля телевізора для перегляду «Блакитного вогника» – погана ідея. Влаштовуйте різні ігри та конкурси, танцюйте і смійтеся. Головне – не дайте тузі та смутку проникнути до будинку.
Неважливо, де ви вирішили зустрічати Новий рік – головне, щоб вам було весело, а навколо були люди. Собака – смілива і рішуча тварина, тому новорічна ніч ідеально підходить для втілення сміливих ідей – наприклад, для довгоочікуваної поїздки за кордон. 

Вибір вбрання для новорічної ночі
Згадаємо, що символ 2018 року за східним календарем – Жовта Земляна Собака. З точки зору вибору вбрання для новорічної ночі можна сказати, що з кольором пощастило, бо жовтий – колір золота. І дуже ошатно прикраси з цього дорогоцінного металу виглядають саме на одязі коричневого кольору.
Відмовтеся від занадто коротких вражаючих суконь, надто блискучих тканин, паєток – вибирайте моделі ближче до класичних, витримані в кольорах символу року: жовтому або коричневому та їх відтінках.
Ні в якому разі не вдягайте одяг з "котячими" принтами (наприклад, під леопарда). Кішки – вороги собак, тому таким вбранням Ви тільки розсердите символ року.
До столу
Існує така думка, що, з точки зору психології, жінки схожі на кішок, а чоловіки – на собак. Тому в новорічну ніч, яку належить розділити з коханою людиною, найкраще віддати перевагу стравам з числа кулінарних пристрастей сильної половини. Якщо ж зустріч Нового року передбачається в галасливій компанії, то необхідно прийняти до відома, що господиня майбутнього 2018 року, якою буде Жовта Земляна Собака, віддає перевагу м'ясу.
Традиційні м'ясні страви, паштети і рулети, нарізки з декількох сортів ковбасних виробів виявляться доречними на будь-якому столі. Для символічності не завадить додати страви з жовтих та оранжевих овочів – картоплі, гарбуза, моркви, томатів, перцю. Для оздоблення страв знадобиться кукурудза, апельсини та консервовані ананаси.
Прикмети на щастя і гроші
Що важливо в рік Жовтого Земляного Собаки, так це те, аби прикмети новорічної ночі були виконані за стилем «фен-шуй» – вона хоч і Собака, але китайська.
Особливо це стосується мрії про фінансовий добробут. За нашого нелегкого  часу навряд чи  хто відмовиться від таких маніпуляцій – а раптом спрацює?
Отже, щоб гроші водилися, необхідно:
- взяти чотири жовті монети і покласти їх під скатертину на кутах святкового столу;
- не прибирати після зустрічі Нового року святковий стіл повністю. Добре, якщо на ньому залишиться ваза з мандаринами або іншими стравами жовтого кольору;
- повісити на ялинку купюри жовтого або зеленого кольору;
Немає жодної людини, котра не сподівається на те, що прийдешній рік принесе їй щось хороше та особливе. До того ж існують прикмети, які можуть підтвердити ці сподівання. 2018 рік виявиться дуже щасливим і благополучним, якщо:
- ввечері тридцять першого грудня або вранці першого січня до будинку приб'ється собака;
- під час бою курантів почується завзятий собачий гавкіт;
- морозний візерунок на вікнах застигне у вигляді силуету собаки або його морди;.
-  в новорічну ніч присниться щеня;
- першого січня людина буде розбуджена собачим гавкотом.

Окрім «собачих забобонів», всіляке благополуччя обіцяють і деякі інші прикмети. Наприклад, на щастя:
- першим нового року зустріти чоловіка, а не жінку;
- знайти у себе в страві випадкову кісточку (особливо, якщо їжа солодка);
- отримати подарунок від незнайомої людини;
- випадково розбити келих або інший посуд;
- поцілуватися з кимось під бій курантів.


І наостанок – вітання від «Фінансового контролю:
Хай наступного року у Вашому житті буде 2018 радісних хвилин і жодної секунди печалі. Дивіться з вірою у майбутнє – і хай воно буде таким,про яке Ви мріяли!

Новорічні особливості вивчали і підготували 
Василь Чорний та Валерій Силаєв