Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Наша команда виборола Кубок з футзалу!

Дата розміщення новини: 2017-12-06

 

 

 

Тривають спортивні змагання XX Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Нагадаємо, що держслужбовці виявляють найкращих в 11 видах спорту. Цього разу змагання проходили по футзалу, в яких брало участь десять команд. Тим приємніше перемога саме команди Держаудитслужби! Слід зауважити, що наші хлопці перемогли зі 100-відсотковим результатом, бо  всі проведені з 7 жовтня до 29 жовтня матчі стали переможними! 29 жовтня у півфіналі турніру була здобута перемога над командою Національного агентства з питань запобігання корупції з рахунком 2:0, а в фіналі – завдано переконливої поразки команді Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з рахунком 3:0. Логічний наслідок – команда Держаудитслужби заслужено отримала Кубок з футзалу. 

Назвемо поіменно гравців команди:  Артем Волик – капітан,  Володимир Школьний, Сергій Ключка, Юрій Мошиченко, Віталій Гут, Станіслав Дяченко, Андрій Татарчук, Любомир Ганущак. 

Довідково: Ігри ХХ Спартакіади триватимуть до першої декади грудня. Попереду нашу збірну чекають змагання з волейболу та шахів. Побажаємо успіху нашим колегам!

Редакція журналу вдячна Артему Волику за інформаційну підтримку з підготовки цього матеріалу.