Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Людина-легенда святкує віковий ювілей!

Дата розміщення новини: 2017-12-06

     

Сто років   –  це золотий вік. Люди, які змогли дожити до вікового рубежу, гідні не просто поваги – справжнього захоплення. 
3 листопада 2017 року ветеран контрольно-ревізійної служби України Григорій Якович Птушко відсвяткував  свій 100-ий День Народження!

Про життя Григорія Яковича має бути написана книга. Воно того заслуговує,  бо Григорій Якович – жива легенда, на долю якого випало чимало випробувань. Сім років віддано Червоній Армії – з 1939 до 1946 року. Він – учасник Великої Вітчизняної війни, а також – війни з Японією.        

Проте війна не зламала Григорія Птушко, а лише надихнула на трудові подвиги у мирному житті. Після закінчення бойових дій протягом 15 років, з 1968-го до 1983-го,  очолював контрольно-ревізійну службу Луганщини. 

Плідна праця Григорія Яковича у фінансових органах, яким віддав 40 років, відзначена урядовими нагородами, нагрудними знаками "Відмінник фінансової роботи" та "Почесний працівник державної контрольно-ревізійної служби в Україні". Григорій Якович був членом Методологічної ради Мінфіну СРСР з контрольно-ревізійної роботи. Ювіляр нагороджений медаллю "За заслуги перед Луганщиною".

Доброго здоров'я, уваги близьких та всіляких гараздів на життєвому шляху  Вам, дорогий Григорію Яковичу!

Управління Північно - східного офісу 
Держаудитслужби в Луганській області