Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

ХХ СПАРТАКІАДА: РОЗПОЧАЛИ ЗМАГАННЯ З ПЕРЕМОГИ!

Дата розміщення новини: 2017-10-12

ХХ СПАРТАКІАДА:

РОЗПОЧАЛИ ЗМАГАННЯ З ПЕРЕМОГИ!

 

Команда легкоатлетів від Держаудитслужби України виборола перше місце серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

16 вересня цього року в м. Києві на НСК «Олімпійський» відбулося відкриття ювілейної ХХ Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, яку традиційно проводить Міністерство молоді та спорту України.

Учасників Спартакіади розподілено на три групи. Група А – «силовики», група В – міністерства та група С – інші центральні органи виконавчої влади, у складі якої виступає і збірна команда ДАСУ. Наша група на кросі найчисельніша – 16 команд.

У день відкриття відбулось і перше (із 11 запланованих Програмою Спартакіади видів спорту) змагання – легкоатлетичний крос, в якому взяли участь 34 команди-учасниці. Жінки змагалися на дистанції 500 м, а сильна стать – 1 000 м.

У складі нашої команди 7 жінок і 4 чоловіки . Лише Тамара Тищук (Департамент контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв'язку) та Неля Товстоп'ят (Управління євроінтеграції та методології) брали участь у кросі не вперше, решта дівчат – дебютанти: Юлія Кучина (Управління євроінтеграції та методології), Олена Козлова та Наталія Вовк (Департамент контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв'язку), Анастасія Донецька та Юлія Шевелєва (Юридичний департамент). Проте брак досвіду участі у подібних змаганнях не завадив нашим красуням виступити впевнено – у своїй групі С  всі вони увійшли до першої десятки.

Не менш успішно подолали дистанцію й наші хлопці – Артем Волик (Департамент контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв'язку), Віталій Гут і Володимир Школьний (Департамент контролю органів влади), Олександр Пилипчук (Відділ розгляду звернень громадян).

Треба було бачити і чути протягом усіх забігів вияв почуттів наших вболівальників, яких на стадіоні було найбільше! Наші колеги підтримували кожного з учасників команди ДАСУ . А як азартно і патріотично вболівали їх діти! Серед наймолодших уболівальників 4-місячний син капітана команди Артема Волика. Наші керівники – перший заступник Голови Держфінінспекції України О.Г. Шкуропат та заступник Голови Держаудитслужби України Ю.В. Солянік – самою своєю присутністю на НСК ніби промовляли легкоатлетам – ми з вами, ви найкращі, ви переможете. Найцікавіше було, звичайно, на НСК «Олімпійський», та кому не поталанило – дивіться фотозвіт.

Ми готувались, ми боролись, ми захищали честь Держаудитслужби. І логічний підсумок – перше командне місце за результатами легкоатлетичних змагань виборола саме наша команда ! Це прекрасний старт. Дякуємо всім учасникам, усім уболівальникам, усім, хто сприяв цій перемозі. Щиро вітаємо наших спортсменів і бажаємо так триматись і надалі! Сподіваємось на нові перемоги. ХХ Спартакіада триває…

 

 

                                                   Лідія Вознюк,

 голова об’єднаної

профспілкової організації

працівників органів ДАСУ