Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Дистанційна зарплата учителя

Дата розміщення новини: 2020-12-06

Фаховий виклад, про те, яку платню отримає педагог, працюючи на віддаленому доступі, та, чи зберігається заробіток, коли закриті школи

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  від 11.03.2020 № 211 (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 25.03.2020 № 239) на всій території України встановлено карантин з 12.03.2020. Під час карантину забороняється відвідувати заклади освіти та  проводити  масові заходи.
У зв’язку з оголошенням карантину Міністерство освіти та науки України (далі – Міністерство) листами від 11.03.2020 № 1/9154, від 13.03.2020 № 1-9/161 рекомендувало керівникам закладів освіти організувати роботу працівників закладів освіти в дистанційному режимі.
Також Міністерство рекомендує директорам видати наказ про роботу закладу освіти в період карантину. У ньому потрібно встановити режим роботи працівників на цей час та запровадити гнучкий (дистанційний) графік роботи.
Водночас у годинах навантаження врахувати, що вчителі виконують також у межах своєї педагогічної діяльності й організаційно-методичну роботу. Можуть скласти індивідуальний план самоосвіти вчителя на період карантину, вказавши, якого результату мають досягти за цей час вчителі.

Порядок обчислення заробітної плати

Відповідно до листа Міністерства від 31.03.2020 № 1/9-182 зазначено, що під час карантину та після його завершення заклади загальної середньої освіти, їхні педагогічні працівники мають вжити заходів щодо дотримання вимог державних стандартів загальної середньої освіти  та засвоєння учнями змісту кожного навчального предмета (інтегрованого курсу).  Навчальний матеріал може бути освоєний з використанням технологій дистанційного навчання під час карантину, а також за рахунок ущільнення вивчення відповідного матеріалу після завершення карантину з організацією повторення окремих тем на початку наступного навчального року.
Статтею 179 Кодексу законів про працю України передбачена можливість працівникам (мама, батько, баба, дід чи інші родичі, які фактично доглядають за дитиною) працювати вдома – дистанційно.
Згідно з п. 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої Міністерством освіти України від 15.04.1993 № 102 (зі змінами), у разі, коли в окремі дні або місяці заняття не проводяться з незалежних від вчителя причин, оплата здійснюється з розрахунку заробітної плати за умови, що вчитель виконує іншу організаційно-педагогічну роботу.

                             

Робота за сумісництвом

Особи, які виконують педагогічну роботу обсягом до 240 годин на рік (зокрема методисти та працівники методичних установ), у разі коли вони виконують свою роботу в умовах віддаленого доступу чи за якоюсь іншою формою, то за цю роботу виплачується заробітна плата відповідно до укладеного трудового договору з погодинною оплатою праці, і це не вважається сумісництвом.
Виконання цієї педагогічної роботи в школі або в іншому закладі освіти також має оплачуватися на загальних підставах.
Якщо ж заклад освіти чи установа під час карантину не працює, тобто перебуває у простої, тоді за нормами ст. 113 Кодексу законів про працю України за працівниками зберігається заробіток.
Такий заробіток має зберігатися на всіх місцях роботи, бо будь-яких обмежень щодо залежності трудових відносин від місця роботи ст. 113 не встановлено.
Слід зазначити, що робота осіб за сумісництвом діє згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.1993 №  245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій» та спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України та Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43 «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій».

Оплата по тарифній сітці

Якщо сумісник є вчителем і виконує під час карантину іншу організаційно-педагогічну роботу, оплата його праці обраховується відповідно до встановленої тарифної сітки.
Отже, заробітна плата на всіх місцях роботи враховується при обчисленні середнього заробітку, а саме: вчителям, які працюють у декількох закладах освіти, педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної освіти та інших закладів, медичним працівникам дитячих будинків, шкіл-інтернатів для дітей-сиріт, а також для дітей, які мають вади у фізичному чи розумовому розвитку, закладів дошкільної освіти. 

Анастасія Валько,  
головний державний аудитор відділу контролю в галузі освіти Департаменту контролю в галузі освіти, науки, спорту та інформації  Держаудитслужби