Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Комбінатори з будівельного коледжу

Дата розміщення новини: 2020-12-06

Незаконна атестація педагогів у Кропивницькому коледжі, безпідставно нарахована зарплата дирекції, несправедливо виплачена стипендія студентам – все це призвело до мільйонних втрат бюджетних коштів

 

Кропивницький будівельний коледж (далі – Коледж), що на Кіровоградщині – вищий навчальний заклад І – ІІ рівня акредитації, який надає освіту вже понад 88 років і є одним із найстаріших навчальних закладів Кіровоградської області. Історія навчального закладу почалася 1930 року, коли художню школу було реорганізовано в будівельний технікум. В самій установі говорять, що важко знайти на Кіровоградщині будову, до якої б не долучалася рука їхнього студента. На теперішній час Коледж є базовим навчальним закладом Кіровоградської області та налічує більше ніж чотири сотні студентів: майбутніх будівельників, проєктувальників, архітекторів, супервайзерів, торговельних агентів, працівників відділів реклами, збуту та маркетингу, бухгалтерів, газовиків тощо. 

Безпідставне присвоєння кваліфікаційної категорії

Безсумнівно, навчальний заклад має довгу історію та чимало здобутків, проте фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області під час ревізії за період із 01.01.2017 до 31.10.2019 року виявили численні порушення в роботі установи, що призвели до втрат 4,3 млн грн бюджетних коштів.
Аудиторами встановлено, що при проведенні атестації окремим викладачам безпідставно, без відповідного підвищення кваліфікації, присвоювали кваліфікаційні категорії. Так, умовою атестації педагогічних працівників є обов’язкове підвищення кваліфікації не рідше ніж один раз на п’ять років. Проте атестаційна комісія з 2012 до 2019 року присвоювала кваліфікаційні категорії окремим викладачам лише на підставі проходження стажування. 
Зазначимо, що ще 2011 року вищі навчальні заклади І – ІІ рівня акредитації дійсно мали можливість підвищувати кваліфікацію у формі стажування, проте в грудні 2011 року цю норму було скасовано. Незважаючи на це, атестаційна комісія Коледжу продовжувала атестувати педагогічних працівників при відсутності курсів підвищення кваліфікації. Тож окремим педагогам Коледжу було незаконно присвоєно кваліфікаційну категорію і, як наслідок, завищено тарифні розряди та зайво сплачено 988,2 тис. грн заробітної плати. Це призвело до завищення розміру середньоденної заробітної плати та зайвого її нарахування за час перебування працівників у відпустках. Зокрема, за загальним фондом кошторису окремим викладачам зайво виплачено 254,8 тис. грн відпускних.

Незаконна заробітна плата

Окрім того, адміністративному персоналу коледжу (директорам, заступникам та завідувачам відділеннями) проводилася погодинна оплата заміни вакантних годин протягом 2017 – 2019 років. Слід зазначити, що за понаднормові години викладання чи занять із гуртками провадиться погодинна оплата за фактичну кількість годин, але не більше ніж 240 годин на рік. Погодинна оплата педагогів допускається лише у випадку заміщення тимчасово відсутніх викладачів, яке тривало не більше ніж два місяці. Якщо заміщення тривало понад два місяці, то оплата праці педагогічного працівника провадиться з першого дня заміщення за всі години фактичного педагогічного навантаження, тобто шляхом множення ставки заробітної плати на їхнє фактичне навантаження на тиждень і ділення цього добутку на встановлену норму годин на тиждень.
Отже, погодинна оплата вакантних годин, яка тривала понад два місяці, проведена безпідставно. Всього за період із 2017 до 2019 року адміністративному персоналу зайво виплачено 353,3 тис. грн заробітної плати. Оскільки колишнім директором не проведено розподіл вакантних годин між викладачами під час проведення тарифікації, коледжу завдано збитків на 413,5 тис. грн.
Разом із тим, аудитори виявили, що в січні 2017, 2018 та 2019 роківбухгалтерія навчального закладу перераховувала заробітну плату за грудень попереднього року працівникам, які протягом грудня – січня знаходилися на лікарняному. Як наслідок, до бюджету не повернуто 1,4 тис. грн. До того ж, на суми компенсації за невикористану відпустку, які виплачено працівникам Коледжу після їхнього звільнення, нараховувався та перераховувався єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що призвело до зайвої сплати внесків на суму 9,5 тис. грн.

Надання неправдивої інформації 

Коледж має також низку інших проблем, пов’язаних із недотриманням законодавства та бюджетної дисципліни. Зокрема, з’ясовано, що один із викладачів протягом 2017 – 2019 років працював за основним місцем роботи одночасно у двох вищих навчальних закладах: на посаді доцента в Центральноукраїнському національному технічному університеті та на посаді викладача спеціальних дисциплін газопостачання в Коледжі. Тож через надання неправдивої інформації щодо основного місця роботи у грудні 2017 року йому зайво виплачено щорічну грошову винагороду, в червні 2017 року – матеріальну допомогу на оздоровлення, зайво нараховано та виплачено 18,5 тис. грн відпускних, а виплати за фактично невідпрацьований час сягають 75,3 тис. грн.

Зайво нарахована стипендія

Не секрет, що за всіх часів питання стипендії є злободенним і болючим. Як виявилось у ході ревізії, протягом 2017 – 2019 років викладачі Коледжу невірно визначали кількість студентів, що мають право отримувати стипендію (більше ніж 41 % від кількості студентів денної форми навчання, що навчаються за певною спеціальністю). Вимоги щодо складової успішності, яка повинна становити не менше ніж 90 % рейтингового балу, також не було дотримано: внаслідок невірно визначеного викладачами середнього балу успішності складова становила менше ніж 90 %. Через вказані порушення студентам Коледжу було зайво нараховано та виплачено майже 1,3 млн грн стипендії.
Крім того, навчальний заклад має на балансі гуртожиток. За цієї обставини до штатного розпису Коледжу за спеціальним фондом та до розрахунку вартості за проживання в гуртожитку не занесено заробітну плату персоналу, який безпосередньо задіяний при наданні послуг із проживання в гуртожитку: завідувача, прибиральниць, кастелянш, сторожа. Тож заклад виплатив 829 тис. грн заробітної плати працівникам, які надають платну послугу із проживання в гуртожитку, за рахунок коштів загального фонду кошторису, в той час як зазначені видатки повинні сплачуватися за рахунок коштів спеціального фонду. 

Відрядження без документів

За рахунок коштів загального фонду кошторису також покривались видатки, які мають проводитись за рахунок спеціального фонду, на суму 127,1 тис. грн: до вартості плати за навчання студентів було занесено витрати на заробітну плату викладачів, яка за рахунок коштів спеціального фонду їм не виплачувалась.
Окрім того, бухгалтерія Коледжу відшкодувала працівникам 15,3 тис. грн на відрядження та проїзд без наявності підтвердних документів.
У підсумку варто зазначити, що місія кожного без винятку навчального закладу: сприяти майбутнім фахівцям у цілісному розвитку і становленні, служити людям, громаді, суспільству. Серед своїх основних завдань Кропивницький будівельний коледж має впровадження на високому рівні освітньої діяльності та забезпечення органічного поєднання в освітньому процесі освітньої, наукової та інноваційної діяльності. Однак виявлені ревізією фінансові порушення, відсутність відповідальності і контролю з боку керівництва установи, недотримання законодавства та бюджетної дисципліни, недостатня організація внутрішнього фінансового контролю та інші недоліки в діяльності коледжу негативно впливають на його роботу, завдаючи шкоди статусу та репутації навчального закладу. Сподіваємось, що у майбутньому Кропивницький будівельний коледж докладе зусиль для подальшого уникнення порушень законодавства.

Вікторія Король,
заступник начальника Управління – начальник відділу Управління  Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області