Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

За січень – квітень 2017 року Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечило відшкодування втрат на понад 25 млн грн

Дата розміщення новини: 2017-05-11

Протягом січня – квітня 2017 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 25,2 млн грн.

За підсумками ревізій і перевірок керівники місцевих органів влади, місцевого самоврядування, підприємств та установ прийняли 17 управлінських рішень.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 7 досудових розслідувань, вручили 8 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Підприємствам та установам, під час ревізій яких виявлено порушення, у 17 випадках зупинено операції з бюджетними коштами та зменшено бюджетні асигнування.

За допущені порушення 28 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 – до дисциплінарної та матеріальної.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 21,3 млн грн.

 

Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області