Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

У Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту зайво витратили на оплату праці понад 160 тис. грн

Дата розміщення новини: 2017-05-11

Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії у Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 632 тис. грн.

Зокреманавчальний заклад та державний бюджет недоотримали надходжень від проживання студентів у гуртожитках, оренди державного майна тощо загалом на суму понад 186 тис. грн.

Окрім того, посадові особи інституту безпідставно витратили майже 203 тис. грн із загального фонду на оплату комунальних послугякі були спожиті під час надання платних послуг, тоді як мали оплатити їх коштом спеціального фонду.

Бухгалтерська служба навчального закладу з порушенням чинного законодавства виплатила працівникам заробітну плату, премії, надбавки, доплати, відпускні, що разом з нарахуваннями становить 162 тис. грн. Поряд з цим деякі студенти пільгової категорії недоотримали грошової компенсації на харчування, а окремі працівники – надбавок за вислугу років.

Також в інституті за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи та покрили витрати орендарів.

За недотримання законодавства з фінансових питань шістьох посадових осіб навчального закладу притягнуто до адміністративної відповідальності, а інститутові зупинено операції з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

 

Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби