Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Спортсмени-аудитори вибороли золото

Дата розміщення новини: 2020-01-27

 

На головній спортивній арені країни відбулася Спартакіада, де свою силу та спритність гідно продемонстрували співробітники Держаудитслужби

     21 вересня на Національному спортивному комплексі «Олімпійський» відбулося справжнє спортивне свято – ХХП Спартакіада серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Змагання були організовані Міністерством молоді та спорту України. Хоча за масштабом цей спортивний захід трішки поступається звичним для «Олімпійського» футбольним матчам, проте пристрасті та вболівання тут вирували серйозні.
     Майже цілий сектор нижнього ярусу заповнили працівники Центрального(до автора: точно треба з прописної літери???) апарату Держаудитслужби. Аудитори разом з друзями та родинами як справжні фанати активно підтримували свою команду, постійно аплодуючи та вигукуючи спортивні «кричали».  
      Після урочистого відкриття Спартакіади розпочався легкоатлетичний крос: дистанція для жінок – 500 м, для чоловіків – 1 000 м. 
Цього року збірна Держаудитслужби з легкої атлетики мала у своєму складі п’ять дебютантів. Та попри це аудитори виявилися найспритнішими серед усіх спортсменів Спартакіади – кожен з них посів призове місце у своїй віковій категорії, тобто без медалей спортивне свято ніхто не залишив.
     Під час чоловічих забігів (1 000 м) на бігових доріжках «Олімпійського» розгорталася просто драматична ситуація – бігунів, які зі старту були лідерами і, здавалося, вже фінішували першими, біля самого фінішу обходили інші спортсмени. Таке, зазвичай, буває у професійному спорті. 
Врешті, при підведенні підсумків змагань, суддівська колегія оголосила вердикт: команда Держаудитслужби виборола перше командне місце з легкої атлетики (крос). 
Оплески на трибунах і наші вітання заслужили переможці: Ірина Гайшук,   Олена Козлова  та Алла Ніколаєнко – головні державні аудитори,  Ігор Волянський  – директор департаменту, Ліор Ходос – головний спеціаліст-юрисконсульт,  Сергій Малишев – начальник відділу. 

     Всі переможці за особисту першість отримали дипломи та медалі. 
    Після змагань ми поспілкувалися з нашими переможцями та дещо  дізналися про їхні спортивні захоплення. 
     Директор департаменту Ігор Волянський – різносторонній  спортсмен. Займається настільним і великим тенісом,  дартсом (кидання дротиків у мішень), бігом, причому останні чотири роки бігом Ігор Романович займається систематично. Практикує вечірні пробіжки у парку поруч з помешканням. Привчає до спорту пан Роман і свого сина Марка, який, до речі, вболівав за тата на Спартакіаді.
     Ще одна переможниця Спартакіади головний державний аудитор Олена Козлова на серйозному рівні якимось спортом не займається, але, як сама зізналася, «тримає себе у формі». За вільного часу любить побігати, пограти у більярд, поплавати в басейні. Пані Олена вже тричі брала участь у Спартакіаді – і тричі перемагала
    А призер Спартакіади головний спеціаліст-юрисконсульт Ліор Ходос професійно протягом 10 років займався спортивними і бальними танцями, був переможцем різних танцювальних турнірів. Окрім цього, пан Ліор займається настільним тенісом та  футболом Каже, що спорт у нього «в крові – ще від діда передався», який був кандидатом у майстри спорту з волейболу.
     Володарка медалі Спартакіади головний державний аудитор Ірина Гайшук бігом займається хоча й на аматорському, але досить серйозному рівні – тренується в біговому клубі «Top Runners». Тренування пані Ірини відбуваються два – три рази на тиждень під керівництвом відомих і заслужених бігунів. На даному етапі аудитор-бігунка готується взяти участь у серйозному статусному забігу всеукраїнського рівня.
    Призерка змагань головний державний аудитор Алла Ніколаєнко, окрім бігу, займається велоспортом – полюбляє з донькою проїхатися декілька десятків кілометрів. Також пані Алла систематично відвідує атлетичний зал.  

     А от переможець Спартакіади начальник відділу Сергій Малишев «у спорті з 14 років, коли почав відвідувати гурток самбо-дзюдо». 22 роки пан Сергій займався єдиноборством. Потім серйозно взявся за «залізо» – став ходити до тренажерного залу. Нині Сергій Малишев тренується щодня, окрім одного відновлювального дня.  
    Також зазначимо, що 21 вересня за програмою Спартакіади у  Гідропарку змагались команди з городкового спорту, де честь Держаудитслужби  захищали заступник директора департаменту Юрій Мошиченко та начальник відділу Кикоть Олександр. Спортсменам-аудиторам судді віддали  заслужене  друге командне місце.
    Крім того, у неділю 22 вересня на території туристичного комплексу «Пролісок» змагалася збірна команда Держаудитслужби з пейнтболу  у складі начальника відділу Любомира Ганущака,  завідувача сектору Артура Білоусова та заступника директора департаменту Юрія Мошиченка. Чоловіки завоювали друге  командне місце. 

    Як бачимо, співробітники Державної аудиторської служби уміють не лише проводити заходи фінансового контролю та рахувати цифри,  але й спритно бігати, вправно кидати біту та влучно стріляти. І це не дивно, адже  Держаудитслужба постійно сприяє розвитку фізкультури та спорту у своїх рядах. І подібні змагання – традиція в органах державного фінансового контролю. 
    Спортивними традиціями та досягненнями славиться також і редакція журналу «Фінансовий контроль». 
Нещодавно наш колектив брав участь у Легкоатлетичному кросі на кубок газети «Профспілкові вісті», організованому фізкультурно-спортивним товариством «Україна».  

    Змагання відбувалися в столичному лісопарку «Дубки», де спортсменам доводилося на трасі долати досить круті підйоми. Проте наші журналісти з цим гідно впоралися: у командному заліку легкоатлети з «Фінансового контролю» вибороли бронзові медалі, а в особистому – ваш покірний слуга - головний редактор журналу завоював золото. 

Наостанок хочеться подякувати всім вболівальникам, які так весело і активно підтримували спортсменів! 
Спортивні змагання в рамках ХХП Спартакіади триватимуть до третього листопада. Віримо, що команди Держаудитслужби та журналу «Фінансовий контроль» і надалі завойовуватимуть призові місця.
 
                                                                         Віталій Цвид
                                                                         
Фото Валерія Силаєва та                         
                                                                         Валентини Науменко

За допомогу в  підготовці матеріалу  редакція дякує керівнику Об’єднаної профспілки працівників органів Держаудитслужби  Лідії Вознюк.