Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Управління соціального захисту населення Шевченківської районної у місті Дніпрі ради зайво виплатило державної допомоги та субсидій майже на 680 тис. грн

Дата розміщення новини: 2017-02-22

Фахівці апарату Східного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 680 тис. грн під час планової ревізії в Управлінні соціального захисту населення Шевченківської районної у місті Дніпрі ради.

Зокрема, управління за період з 01.01.2014 по 31.10.2016 необґрунтовано призначило та виплатило з державного бюджету понад 630 тис. грн адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які надали недостовірні відомості про свій майновий та фінансовий стан.

Окрім того, деякі громадяни подали до управління неправдиву інформацію про майновий стан, через що з місцевого бюджету витрачено 49 тис. грн на виплату адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, а також виплату допомоги малозабезпеченим.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

 Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби