Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Державні аудитори Полтавщини ведуть активний спосіб життя

Дата розміщення новини: 2017-02-22

Минулими вихідними працівники Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області активно відпочивали на гірськолижному комплексі „Сорочин Яр”, що на Полтавщині. Саме тут державні аудитори разом із членами своїх родин визначали кращого поміж себе гірськолижника.

Різновіковий колектив Управління на засніжених схилах нагадував єдину родину. У яскравих спортивних костюмах вони вправно демонстрували вміння триматися на лижах. Охочі також мали змогу спуститися з гірки на надувних санчатах (тюбах). При тому, що основна мета заходу – відпочинок, не обійшлося й без спортивного змагального азарту.

Сповнені яскравих вражень державні аудитори дружньо спілкувались просто неба за горнятком гарячого чаю чи запашної кави.

Підтримала своїх колег і керівник Управління Ірина Салогуб:

„Спілкування у дружній атмосфері з колегами позитивно позначається на роботі. Крім того, такі зустрічі є хорошим засобом популяризації здорового способу життя”, – запевнила головний аудитор області й порадила всім долучатись до активного відпочинку, який дарує чудовий настрій та добре самопочуття. 

 

Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби