Фінансовий Контроль

Всеукраїнський науково-практичний журнал

Вхід / Реєстрація

Journal

Інформація щодо державного підприємства «Державне управління комплексного забезпечення» за 2016 рік

Дата розміщення новини: 2017-02-22

Дані щодо суб'єкта господарювання: державне підприємство «Державне управління комплексного забезпечення» (скорочена назва - ДП «ДУКЗ»), код за ЄДРПОУ 37499058.

Стратегія та цілі діяльності (фінансові та нефінансові) – видавництво, випуск, розповсюдження журналу «Фінансовий контроль» та виконання функцій редакції цього журналу, надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Фінансова звітність суб'єкта господарювання за 2016 рік підготовано в порядку, встановленому законодавством, та своєчасно надано до Державної служби статистики України,  Державної фіскальної служби України, органу управління підприємства.

Досягнуті результати діяльності відповідають цілям діяльності суб'єкта господарювання.

Доходи від видів діяльності становлять 3349,4 тис. грн, з них:

- видання журналів та періодичних видань – 2692,8 тис. грн;

- надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна – 656,6 тис. гривень.

Основні події, що мають суттєве значення для діяльності суб'єкта господарювання, які відбулися протягом звітного періоду, – видання та розповсюдження журналу «Фінансовий контроль».

Основні клієнти та основні їхні групи, якщо це не є комерційною таємницею суб'єкта господарювання, – передплатники журналу «Фінансовий контроль».

Інвестиції протягом звітного періоду, найбільші інвестиційні проекти, що виконуються або плануються, якщо це не є комерційною таємницею суб'єкта господарювання, – капітальні інвестиції за 2016 рік становлять 171,3 тис. грн (витрати на ремонт приміщення та автомобілів).

Загальна чисельність працівників (у тому числі керівних працівників) – 11 (1), загальний фонд оплати праці за 2016 рік – 1140,0 тис. грн (у тому числі керівника – 181,0 тис. грн).

         Середньомісячна заробітна плата за 2016 р. (у тому числі керівних працівників) – 8,6 тис. грн, у тому числі керівника – 15,1 тис. грн.
        Зокрема, середньомісячна заробітна плата за І
V квартал 2016 р. (у тому числі керівних працівників) – 8,4 тис. грн, у тому числі керівника – 20,3 тис. грн.
       Заборгованості з виплати заробітної плати немає.

Соціальні ініціативи та ініціативи з охорони навколишнього природного середовища, що виконуються, – немає.

Основні фінансові показники, що характеризують діяльність підприємства за 2016 рік: коефіцієнт рентабельності – -7,6; коефіцієнт поточної ліквідності – 5,1.

Відрахування частини чистого прибутку (доходу) до державного бюджету в установленому законодавством порядку (для державних унітарних підприємств, їхніх об'єднань) за 2016 рік – немає.

Інших відомостей, з'ясованих до дня розкриття інформації, що має вплив на діяльність суб’єкта господарювання, немає.

 

 

 

 

Директор                                                                                         С.М. Лук’янюк

 

 

 

Головний бухгалтер                                                                         Н.О. Бондаренко