Наша мета- зробити бізнес більш прибутковим та конкурентноспроможним.

Для власників бізнесу: правильно будуємо систему обліку та перевіряємо всі ланки поставок та закупок на підприємство, починаючи з основних матеріалів (якщо підприємство займається виробництвом), та закінчуючи закупками, які забезпечують життєдіяльвсть підприємства - канцелярія, ПММ, кабельно-провідникова продукція, ремонтні послуги, обслуговування обладнання сторонніми організаціями, тощо.

Великий досвід роботи з торгуючими, виробничими, будівельними підприємствами у сфері управлінського обліку та фінансового контролю починаючи с 2004р надає нам можливість добре орієнтуватися в більшості аспектів господарської діяльності будь-якої галузі.

Аналізуючи діяльність багатьох компаній ми виявили, що основним фактором збільщення собівартості продукції стає саме діяльність недобропорядних співробітників підприємств, направлена лише на особисте збагачення. Результатом збільшення собівартості продукції стає зменьшення конкурентоспроможності, відповідно втрати значної долі ринку та в кращому випадку значного зниження прибутку, а в гіршому - отримання значних збитків.

Саме тому ми вирішили сконцентрувати свої зусилля на вирішинні цієї проблеми, так як виходячи с практики, саме вона найбільш розповсюджена на багатьох підприємствах.